Заселення та виселення

Заселення з 12:00
Виселення до 11:00
Також доступне пізне заселення та виселення

Залишились питання ? Телефонуйте все пояснимо

+380 68 55 87 788
[email protected]

Не забудьте підписатись на наші сторінки

Facebook
Instagram
Booking

Шановні гості! Ми вітаємо Вас в нашому Щале Олень! Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
 1. Ці Правила розроблені на основі чинного Законодавства України, указів: Державного Комітету України про житлово-комунальне господарство, Державного комітету України про туризм, постанови Кабінету Міністрів України, вимог Ради Міжнародної готельної асоціації.
 2. Адміністрація шале гарантує гостям дотримання усіх правил конфіденційності.
 3. Адміністрація шале залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, непокору законним вимогам адміністрації, недотримання даних Правил проживання.
 4. Відгуки та пропозиції щодо роботи шале гість може залишити в «Книзі скарг і пропозицій».
 5. Адміністрація шале залишає за собою право відвідування номера без узгодження з гостем в надзвичайних випадках, а також в разі порушення гостем порядку проживання.
ПОРЯДОК ПРОЖИВАННЯ В ШАЛЕ «ОЛЕНЬ»

Шале працює для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень. У вартість номера входить: проживання в обраній категорії номера, сніданок, Wi-Fi, парковка, податок, базовий набір продуктів у відповідності з меню, користування сауною в певний час, користування каміном, всією побутовою та електронною технікою встановленої в шале.

 • Час заїзду: з 12:00 до 17:00.
 • Час виїзду: до 11:00.
 • Розрахунковий час: з 10:00 до 11:00.

 

Сніданок подається з 8:00 до 10:00 (в зимовий період), з 09:00 до 11:00 (в літній період) за попереднім замовленням у адміністратора шале. Шале надається гостю ПРАВО ЗАСЕЛЕННЯ при пред`явленні ним паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення на проживання особи, яка мешкає в Україні, але не являється громадянином України, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює і віза на право перебування в Україні, свідоцтво про народження неповнолітніх, які не досягли 16 років), а також заповнення і підписання реєстраційної карти Гостя, і оплачує повну вартість за проживання в шале. Також, при поселенні в шале, Гість вносить страховий депозит на випадок псування майна шале в розмірі 5000 грн, який повертається Гостю при виселенні в повному обсязі за відсутності нанесення шкоди шале. Прейскурант вартості майна визначається адміністрацією. Перебування в номері без оплати не допускається. Ми відмовляємо у проживанні гостям, які не мають при собі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу; гостям, які перебувають в стані алкогольного або наркотичного сп`яніння. Діти до 5 років включно розміщуються зі сніданком безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Дитяче ліжко надається безкоштовно за попереднім запитом. Діти до 12 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Сніданок для дитини у віці від 5 до 12 років надається за окрему плату, яка становить 50% від повної вартості. За розміщення дітей старше 12 років і дорослих на додатковому місці в номері стягується плата згідно з прейскуранта шале. При виїзді після 12-00 до 18-00 додатково необхідно оплатити 50% вартості проживання за одну добу. При виїзді після 18-00 вам буде нараховано 100% вартості проживання за одну добу. Ранній заїзд та пізній виїзд надається при наявності вільних номерів в шале. При заїзді просимо Вас уточнити у адміністрації своє місце для парковки автомобіля. Будь ласка, зверніть увагу на те, що наш шале — це еко-будинок (зруб), його плюси в тому, що він теплий, побудований повністю з дерева і екологічно чистих матеріалів, мінуси — це шумоізоляція. Тому просимо Вас з повагою ставитися до Гостей, які проживають в сусідніх кімнатах.

Будь ласка, дотримуйтеся правил пожежної безпеки (шале повністю побудований з дерева). У разі спрацювання пожежної сигналізації необхідно зберігати спокій і покинути будівлю, керуючись планом евакуації. Вогнегасники знаходяться в холі шале. Ідучи з номера, не забувайте закривати крани, вікна, вимикати світло, нагрівальні прилади, техніку, мультимедію, гасити камін і гриль. Будь ласка, бережіть майно і техніку шале. При виїзді Гостя співробітником шале приймається номер . Просимо інформувати адміністрацію готелю при виявленні дефектів техніки, несправностей електрики, тепло- і водопостачання. Заходити в шале і на територію тераси та газона в лижному взутті категорично забороняється !!!! Лижне спорядження можна залишити на сушку в лижній шафі або залишити адміністратору на зберігання. Дотримуватися чистоти, тишини і громадського порядку в шале. Прибирання здійснюється щодня з 10:00 до 11:00 ранку. Також Гості можуть відмовитися від послуг прибиральниці і попередньо повідомити адміністратора або на прохання Гостя (табличка на дверях «Прошу прибрати», «Прошу не турбувати»). У день від`їзду:

 • ключ від номера необхідно здати адміністратору на рецепцію, в разі втрати ключа від номера стягується компенсація в розмірі 300 грн за комплект;
 • ключ від номера необхідно здати адміністратору на рецепцію, в разі втрати ключа від номера стягується компенсація в розмірі 300 грн за комплект;
 • адміністратор приймає номер від Гостей з 10:00 до 11:00 за 15 хвилин до check -out.

 

При відсутності Гостя в номері по закінченню терміну перебування в шале (якщо проживання попередньо не буде продовжено і не оплачено), адміністрація шале має право створити комісію і зробити опис майна, що знаходиться в номері відсутнього Гостя і звільнити номер. Матеріальні цінності у вигляді грошових коштів, дорогоцінних металів, цінних документів, одягу і взуття адміністрація поміщає на безкоштовне зберігання в сейф чи в «камеру забутих і знайдених речей». Під час проживання Гостей в шале «Олень», адміністрація не несе відповідальності за збереження речей. На території шале ведеться відеоспостереження (за винятком внутрішніх приміщень).

АДМІНІСТРАЦІЯ ШАЛЕ «ОЛЕНЬ» МАЄ ПРАВО ВІДМОВИТИ ГОСТЮ
НАДАЛІ В ПРОЖИВАННІ, ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПРОЖИВАННЯ І НЕСВОЄЧАСНУ ОПЛАТУ ПОСЛУГ

ВІДМОВА В ПОСЕЛЕННІ, ПРИПИНЕННЯ ПРОЖИВАННЯ
 1. Гості припиняють проживання після закінчення оплаченого строку проживання.
 2. Якщо Гість неодноразово порушує Правила проживання, не реагує на зауваження адміністрації шале, що призводить до збитків або створює незручності для проживання інших Гостей, адміністрація шале має право відмовити в поселенні або припинити проживання даного Гостя (здійснити виселення).
 3. У проживанні відмовляється тим Гостям, які знаходяться в стані алкогольного або наркотичного сп`яніння.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
 • Палити в номерах, холах і приміщеннях шале, як сигарети, так і електронні сигарети.
 • Тримати в номері тварин, птахів, рептилій і т.п. без узгодження з адміністрацією шале.
 • Залишати в номері сторонніх осіб, а також передавати їм ключ від номера.
 • Приносити на територію шале і зберігати в номері матеріали і предмети, небезпечні для життя і здоров’я оточуючих (легкозаймисті речі, вибухові, токсичні, хімічні і радіоактивні речовини, зброю).
 • Використовувати в номері трійники і подовжувачі, сушки для взуття, користуватися електричними приладами (прасками, кип’ятильниками, електричними плитами, мультиварками), крім дозволених адміністрацією шале.
 • Переставляти і виносити меблі з номера без узгодження з адміністрацією шале.
 • Виявляти агресію і дії, які загрожують безпеці здоров’я або майна інших осіб.
 • Заподіювати шкоду майну шале.
 • Залишати без нагляду дорослих неповнолітніх дітей, допускати їх знаходження на вулиці і сходових майданчиках.
 • Самостійно усувати неполадки, що виникли під час користування електромережею, електроустаткуванням, водопроводом, каналізацією, сантехнікою та іншими предметами, які складають оснащення шале.
 • Відключати датчики пожежної сигналізації.
 • Без необхідності включати кнопку оповіщення про пожежу. За хибний виклик пожежної служби передбачений штраф в розмірі 15 000 грн.
 • Викидати сміття з вікон номера.
 • Використовувати піротехнічні засоби, бенгальські вогні, свічки в номерах і на території шале без погодження з адміністрацією.
ПРАВИЛА ОПЛАТИ І УМОВИ БРОНЮВАННЯ
 • Послуги бронювання на веб-сайті надаються в режимі on-line, по електронній пошті, по телефону.
 • При здійсненні бронювання через веб-сайт Гість вступає в прямі договірні відносини з шале. З моменту здійснення бронювання Гостю надсилають електронне підтвердження бронювання від імені шале.
 • Для підтвердження бронювання Гостю необхідно оплатити проживання через сайт компанії або банківським переказом на підставі інвойсу.
 • Для бронювання групових поселень (понад 6 осіб) необхідно вказати вік гостей і необхідність додаткових ліжок.
 • ​​Оплата за проживання та надання додаткових послуг здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком, відповідно до прейскуранту цін.
ОПЛАТА ЗА ПРОЖИВАННЯ
 • гість здійснює бронювання календарних дат і оплачує дати проживання через систему платежів Fondy;
 • адміністрація готує лист підтвердження проведеної оплати.
УМОВИ АНУЛЯЦІЇ БРОНЮВАННЯ В ШАЛЕ
 • Гість може анулювати номер без штрафних санкцій за 30 днів до дати заїзду (в цьому випадку внесена передоплата повертається Гостю в повному обсязі), при скасуванні бронювання в період менш ніж за 30 днів до дати заїзду, передоплата повертається Гостю в повному обсязі тільки в випадку бронювання номера на ці дати іншим Гостем.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
 • Гість може скористатися послугами трансферу з / до залізничного вокзалу Івано-Франківськ, аеропорт Івано-франківськ за додаткову оплату.
 • Гості шале можуть замовити зберігання і пересилку лижного спорядження в шале і / або назад в точку перебування.
 • Гість за додаткову оплату може замовити доставку їжі з магазинів, супермаркетів, ресторанів.
 • Гість може за додаткову оплату скористатися меню готових страв, напівфабрикатів Шале «Олень», баром і меню снеки.
 • Гість може замовити подачу кальяну відповідно до меню.
ГОСТЮ БЕЗКОШТОВНО НАДАЄТЬСЯ
 • Бутильована питна вода
 • Посуд для сервірування і приготування їжі
 • Набір продуктів відповідно до меню
 • Напої: чай, кава (кава Nespresso 6 капсул, більша кількість за додаткову оплату)
 • Косметичні приналежності (шампунь, кондиціонер, гель для душу, лосьйон для тіла)
 • Рушники, халати — для гігієнічних процедур
 • Рушники, тапочки і шапочки для відвідування сауни
 • Можливість відвідувати сауну з 9:00 до 22:00 (більш тривале використання за додаткову оплату — 450 грн / год)
 • Можливість використовувати біо-камін (літр палива — 2 години горіння)

ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ В ШАЛЕ «ОЛЕНЬ»!

З питань додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до адміністратора шале за телефонами:
+38 068 558 7788          +38 098 705 5153